fbpx

I Biznesowy Kongres Fryzjerski – dlaczego musisz tu być?

7 kwiecień 2024

CENTRUM KONFERENCYJNE CKF_13, KRAKÓW

30% zniżki z kodem: DOBRAWA

O KONGRESIE

Już 7 kwietnia w Krakowie, odbędzie się niezwykła Konferencja, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, a twórczość łączy się z innowacją. Gospodarzem i głównym prelegentem spotkania będzie Dobrawa Piękos – Szymańska. W programie inspirujące prelekcje i panele dyskusyjne, które dadzą Ci niezbędne narzędzia do rozwinięcia Twojego biznesu, pomogą uporać się z problemami przedsiębiorców branży fryzjerskiej albo ukierunkują Cię, by otworzyć i z sukcesem prowadzić swój własny salon!
analytics

Uniknij Wypalenia Zawodowego

I Kongres Fryzjerski to miejsce, gdzie skupimy się na rozpoznawaniu, zapobieganiu i radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym. Poznaj sprawdzone strategie poparte doświadczeniem ekspertów i wsparcie, które pomoże Ci odzyskać pasję do swojej pracy.

design_services

Zbuduj Swoją Markę

Naucz się, jak efektywnie kreować i promować swoją markę własną, by wyróżnić się na tle konkurencji. Poznaj skuteczne strategie marketingowe, które przyciągną do Ciebie nowych i pomogą utrzymać lojalność klientów.

star

Social Media: Klucz do Sukcesu

Odkryj moc mediów społecznościowych jako narzędzie do zdobywania i budowania trwałych relacji z klientami. Eksperci podpowiedzą jakich narzędzi używać i podzielą się wiedzą o efektywnym wykorzystaniu platform społecznościowych.

edit

Chemia Produktu: Sekrety Mistrzów

Zgłęb tajniki łączenia produktów, by tworzyć zachwycające koloryzacje bez uszczerbku na zdrowiu włosów klientów. Nasze warsztaty i prelekcje odkryją przed Tobą sekrety chemii produktu, dzięki którym Twoje usługi staną się nie tylko efektowne, ale i bezpieczne.

api

Lider z Nożyczkami

Jak nie popełniać błędów w zarządzaniu i motywowaniu Zespołu.

Bądź liderem, za którym podąży Twój zespół. Odkryj, jak rozwijać umiejętności menedżerskie w branży fryzjerskiej, motywować pracowników i razem osiągać sukcesy.
support_agent

Optymalizuj Sprzedaż i Koszty

Poznaj strategie, które umożliwią Ci efektywną odsprzedaż produktów bez konieczności nachalnej sprzedaży. Dowiedz się, jak zarządzać kosztami, by maksymalizować rentowność Twojego salonu, zachowując jednocześnie wysoką jakość świadczonych usług.

Dołącz do nas!

To więcej niż kongres. To krok w stronę Twojego zawodowego rozwoju, możliwość nawiązania sieci kontaktów i relacji biznesowych oraz inspiracje, które pomogą Ci osiągnąć sukces. Bądź z nami i wznieś swoje umiejętności na wyższy poziom. Czekamy na Ciebie!
Nie przegap szansy na uczestnictwo w wydarzeniu, które może zmienić Twoje życie zawodowe. Wpisz kod DOBRAWA i otrzymaj 30% rabatu na bilet! 
Kup Bilety i Dołącz do Nas na 1. Kongresie Fryzjerskim!